Župany
  • info@alotex.cz
  • 799 506 765
 • NOVINKY NA EMAIL

  Alotex   /   Hurá do plavek!

  Hurá do plavek!

  Blíží se léto a s ním spojené prázdninové koupání, zájezdy k moři, kempování u rybníka a podobně. Kromě toho, že se těšíme na sluníčko, horké dny a pohodu u vody, měli bychom se už nyní zaměřit na nákup nových plavek. Překvapte na koupališti novým modelem, který vám sedne jako ulitý, který zdůrazní to, co je třeba, a naopak zamaskuje to, co moc ukazovat nechcete. I takové vychytávky u nás najdete! 

  V nabídce máme módní dvoudílné plavky, bikiny, oblíbené tankiny, sexy monokiny, trendy dvoudílné plavky bez ramínek i nestárnoucí klasiku - jednodílné plavky. Máme jednak dámské plavky, jednak také pánské a dětské plavky. Prohlédněte si naši pestrou nabídku značkových plavek. Neustále obohacujeme výběr nejnovějšími kolekcemi. Kromě plavek nabízíme rovněž parea a tuniky, které váš letní outfit na pláži nebo koupališti skvěle doplní.

  Pár tipů k výběru 

  Jak zakrýt nedostatky postavy v létě?

  Jednoduše! Vyzkoušejte populární plavky tzv. tankiny, které vypadají jako jednodílné plavky, zakryjí vám větší bříško nebo zamaskují menší prsa, a přitom jsou praktické, složené ze dvou dílů! Budete v nich vypadat přitažlivě a kouzelně, navíc se budete cítit pohodlně a sebejistě. A o tohle přece jde! Dalším trikem, jak zakrýt bříško, stehna nebo prsa, je použití parea a tunik. Tento letní oděv je lehoučky, prodyšný, dá se uvázat jako sukně nebo šaty. Parea a tuniky jsou velmi praktické a elegantní. Snadno jimi překryjete plavky a můžete vyrazit kupříkladu na oběd do restaurace.

  Jak zvýraznit sexy postavu?

  Správným výběrem bikin nebo použitím trendy monokin! Při výběru se soustřeďte na střih plavek, aby vám padly jako šité na míru. V naší nabídce naleznete plavky s trojúhelníkovým, podprsenkovým (s kosticemi, push-up) i sportovním střihem vrchního dílu, ale také populární vrchní díl tvořený pruhem látky bez ramínek. Velice slušivé jsou monokiny - jednodílné plavky vzadu vypadající jako dvoudílné plavky. Zaručeně upoutají pozornost všech okolo, nejen kvůli sexy střihu, ale také kvůli barevným kombinacím a vzorům.

  Pánské plavky - jak si vybrat?

  Přestože výběr pánských plavek je o něco menší než dámských, i tak si troufáme tvrdit, že uspokojíme výběrem plavek každého muže. Prohlédněte si naše značkové pánské plavky, máme desítky modelů sportovních plavek, koupacích šortek, boxerek i slipových plavek. Náš sklad disponuje poměrně velkým množstvím plavek zajímavých barevných kombinací, střihů a barev. Materiál, z nichž jsou pánské plavky vyrobeny, je kvalitní, rychleschnoucí a velmi pohodlný. Doporučujeme!