Župany
  • info@alotex.cz
  • 799 506 765
 • NOVINKY NA EMAIL

  Alotex   /   Dárky pro ženy

  Dárky pro ženy

  Jakým dárkem uděláte zaručeně největší radost? Ať už vybíráte dárek pro vaši manželku, přítelkyni nebo milenku k narozeninám, k svátku, k Vánocům, k různému výročí, každou ženu vždy potěší kvalitní spodní prádlo, sexy košilka nebo hebký pohodlný župan

  Inspirujte se našimi tipy a překvapte vaši drahou polovičku originálním dárkem. Zapomeňte na tradiční dárky pro ženy, jako je kosmetika, knihy, láhev vína či potřeby do domácnosti.

  Tip č. 1: SEXY PODPRSENKY

  Vytaste se s luxusní značkovou podprsenkou. V naší nabídce naleznete stovky značkových dámských podprsenek různých střihů, barevných provedení a velikostí. 

  Tip č. 2: DÁMSKÉ KOŠILKY

  Neodvažujete-li se vybírat podprsenku, zvolte schůdnější možnost - elegantní dámskou košilku. U nás naleznete celou řadu luxusních, svůdných saténových i krajkových košilek v mnoha barvách, ze kterých bude mít radost nejen obdarovaná žena, ale také vy.  

  Tip č. 3: HEBOUČKÉ ŽUPANY

  Máte strach, že zvolíte špatnou velikost podprsenky nebo košilky? Pokud nemáte možnost zjistit velikost spodního prádla ženy, kterou se chystáte potěšit dárkem, vyzkoušejte náš třetí žhavý tip na dárek - heboučký huňatý župan. Nabízíme vám pestrý výběr moderních, pohodlných a slušivých dámských županů, do kterých se vaše drahá polovička bude po večerech s radostí choulit.