Župany
  • info@alotex.cz
  • 799 506 765
 • NOVINKY NA EMAIL

  Alotex   /   Pyžama   /   Dívčí pyžama

  Pyžama DÍVČÍ PYŽAMA

  Moderní dívčí pyžama nabízíme hned v několika provedeních. Vaše malá slečna se do kvalitního, bavlněného pyžama s módními motivy zamiluje hned na první pohled a dotek. Vyzkoušejte dívčí pyžama a noční košilky z naší nabídky, budete mile překvapeni jak kvalitou, tak také cenou.

   

  30 produktů

  Řadí se dle

  Strana: 1 3

  Dívčí pyžama s dlouholetou tradicí

  Je Vaše slečna spíše pyžamová? Nosí ráda veselé vzory, anebo nedá dopustit na roztomilý obrázek na tričku? Sháníte pyžamo a žádné se Vám nezdá dost dobré? Tyhle situace i my dobře známe. Proto jsme nezapomněli zařadit do naší nabídky sortiment dětských pyžam určených pro dívky. Naše výběrová paleta je opravdu pestrá. Nakoupit můžete letní i zimní verzi pyžama. Spací úbor máme v několika desítkách barevných provedení a vzorech. Tuto kategorii prostě nemůžete minout.

  Pyžama pro dívky všech věkových kategorií

  Uplatnění naše pyžamka naleznou u dětí od dvou asi až do patnácti let. Nejmenší velikostí je 80, největší 158. Spokojené budou také větší slečny, pro které jsou určeny kolekce pyžam pro dospívající generaci, svým stylem přizpůsobené preferencím a módním stylům teenagerů. Neváhejte a nakupte ještě dnes, udělejte radost svým blízkým. Nezapomeňte na krásný dárek k narozeninám, Vánocům či jiným příležitostem. V nabídce máme dívčí pyžama nejvyšší jakosti.