Župany
  • info@alotex.cz
  • 799 506 765
 • NOVINKY NA EMAIL

  Pyžama CHLAPECKÁ PYŽAMA

  Chlapecká pyžama z naší nabídky jsou velmi příjemná a slušivá. Každý chlapec si jistě oblíbí naše pohodlné a prodyšné pyžamo s potiskem (nejčastěji sportovní tematikou). Chlapecká pyžama jsou vyrobena z kvalitní bavlny, která poskytuje dostatek pohodlí, dobře saje pot a je příjemná na dotek. U nás za dobré ceny.

  31 produktů

  Řadí se dle

  Strana: 1 3

  Spokojený spánek v novém pyžamu pro chlapce

  Máte doma mladého fotbalistu? Zamiloval si Váš syn bagr, auto nebo jiný dopravní prostředek? Udělejte radost svým blízkým a pořiďte jim praktický, ale krásný dárek v podobě pyžama, ve kterém se mu bude sladce spát. V nabídce máme širokou škálu pyžam v letní i zimní verzi. Postaráno máme také o dospívající chlapce, kteří jistě ocení pohodu při nakupování přes internet.

  Velikosti chlapeckých pyžam

  Zařadili jsme chlapecká pyžama od velikosti 86, po velikost 158. Vybrat si tedy můžete pyžámka pro děti od dvou, do asi patnácti let. V některých velikostech může být naše nabídka krátkodobě omezena, zboží však stále obměňujeme a doplňujeme dle poptávky. Pořiďte Vašemu synovi naše pyžamo a budete maximálně spokojeni. Garance nejvyšší jakosti je pro nás samozřejmostí.